Yurt Scripti İndir | Scripthaneniz Yurt Scripti İndir | Scripthaneniz

Yurt Scripti İndir

Yurt Scripti İndir
Yurt Scripti İndirMerhaba arkadaşlar bugün sizlere PHP tabanlı yurt scriptinin tanıtımını yapacagım. Bu script sayesinde yurt sitesi açabilirsiniz. Sadece yurt degil pansiyon,apart vb. siteleride açabilirsiniz. Admin panelli bir scripttir. Admin panelinden bir çok şeyi degiştirebilirsiniz. Yeni yazılar ekliyebilirsiniz. Olası bir sorunda yorum kısmından sorunu bize bildirebilirsiniz elimizden gedigince yardımcı olmaya çalışacagız. Sitemizde bir çok kategoride scriptler mevcuttur. Arama Butonunu kullanarak sitemizden aradıgınız bir scripti hemen bulabilirsiniz.
Kurulum:SQL klasörü içerisindeki sql’i import edin, daha sonra hasem/config.php bilgilerini düzenleyiniz admin panel bilgilerini sql veritabanında görebilirsiniz.

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top