Yeni PHP Blog Scripti İndir | Scripthaneniz Yeni PHP Blog Scripti İndir | Scripthaneniz

Yeni PHP Blog Scripti İndir

Yeni PHP Blog Scripti
Yeni PHP Blog Scripti

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir blog scriptinin tanıtımını yapacagım. Bu scripti ogznet sitesi paylaşmıştır. Bizde böyle güzel bir scripti siz degerli takipcilerimizle paylaşmak istedik. İyi kullanımlar

Kurulum: için öncelikle plugin klasörüne gidip config.php dosyasını editörde açın. Burada veritabanı bilgilerini düzenleyin. Veritabanı sql dosyası indireceğiniz zip dosyası içinde mevcut. Bu dosyayıda içe aktarıp veritabanı kurulum işini bitirin.

Siteyi ilk açtığınızda mutlaka önce yönetim paneline gidip site adresi kısmını düzenleyin. Yoksa siteniz düzgün görüntülenmez.

Sitede iletişim ve üyelik sayfalarında mail gödnerme fonksiyonu olarak PHPMailer kullanılmıştır. Bu yüzden sunucunuz bu bileşeni desteklemiyorsa bu sayfalarda hata alırsınız. Ayarlar sayfasından bu mail fonsiyonunda kullanılmak üzere, alan adınıza ait bir mail adresi ve şifresi ile mail sunucusunun adresini girmeniz gerekiyor. Yoksa mail gönderme fonksiyonunun olduğu tüm sayfalarda hata mesajı ile karşılaşırsınız.

Birde arama motoru olayı var. Bu formuda Google Özel Arama sayfasından sitenize özel arama kodu alarak değiştirin. Yoksa arama kutusu çalışmaz.

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

8 yorum

  1. yükledim fakat :/ cok cirkin bi script bu

  2. cirkin derken yani. script güzel görüntüsü fakat siteye yükledigimde karman corman birşey

  3. yonetici
    alanına giriş yapamıyorum ??
    kullanıcı adı veya şifre hatalı diyor sürekli SQL üzerindende değiştirdim ama hala aynı yardımcı olursanız hocam sevinirim

  4. Bu scripti defalarca deneme me rağmen birtürlü yüklemeyi başaramadım sıkıntılı bir script..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top