Wordpress Temaları Admin Seçimi | Scripthaneniz Wordpress Temaları Admin Seçimi | Scripthaneniz

WordPress Temaları Admin Seçimi

Wordpress Temaları Adminin Seçimi

WordPress Temaları kategorisinde tüm WordPress temalarına ulaşabilirsiniz. Arkadaşlar burada kendi beğendiğim  WordPress Temalarını listeleyecegim. Sitemizden beğendiğiniz temaları ücretsiz indirebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Lütfen emeğimizin karşılığı için sitemizi sosyal medya hesaplarında veya forumlarda tanıtımını yapınız. Destek gördükçe daha iyi tema ve script paylaşımı yapmaya devam edeceğiz.

1- WordPress Program Paylaşım Teması İndir 2017

Wordpress Program Paylaşım teması

Bu tema arkadaşlar program indirme temasıdır. İndirme sitesi açacak kişiler bu temayı rahatlıkla kullanabilir. Tema da biraz düzenlemeler yaparak kendi tarzınıza göre bir site açabilirsiniz.

2-WordPress Süper Kişisel Blog Teması İndir

Wordpress Süper Kişisel Blog Teması

Kişisel Blog temasıdır. Kişisel blog sitesi açmak isteyen arkadaşlar rahatlıklar bu temayı kullanabilirler. Bu temanın admin panelinden bir çok işlemi yapabilirsiniz.

3- WordPress Ayesoft V5 Film Teması

Wordpress Ayesoft Teması

Bu tema film temasıdır. Film sitesi açmak isteyen arkadaşlar bu temayı kullanabilir. Biliyorsunuz ki WordPress temalarında bot kullanabilirsiniz. Sitemizden WordPress Botları kategorisine bakabilirsiniz.

Not: Arkadaşlar sitemizde görmek istediginiz tema ve scriptler için iletişim panelini kullanabilirsiniz.  Bir birinden güzel tüm WordPress Temalarını buradan görebilirsiniz.

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top