Wordpress Oyun Paylaşım Teması İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz Wordpress Oyun Paylaşım Teması İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

WordPress Oyun Paylaşım Teması İndir

Wordpress Oyun Paylaşım Teması İndir
WordPress Oyun Paylaşım Teması İndir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir wordpress tema tanıtımını yapacagım.
Temamız oyun paylaşım teması çok güzel bir temadır indirip kurmanızı öneririm.
Site Özellikleri ; Oyun İncelemesi,Oyun Videoları,Oyun Resim Galerisi,Oyun Haberleri,Otomatik Oyun Listesi,Oyunların yayıncı ve yapımcıları,Anahtar(Key) Dağıtım yapılabilmesi,Tüm Platformlar,Etkinlik ve Canlı yayın online/Ofline kısmı, Otomatik arama(Yazarken çıkıyor),Her bir kategori(haber,video,resim,inceleme,yayıncı) için tasarım, En iyi oyunlar kısmı(Top10), Otomatik bileşenler,Forum Ve daha sayamadığım bir çok iç özellikle görmüş olduğunuz bu tema verilecektir.Bu tema arkadaşlar oyun sitesi kuracaklara en iyi gidecek temadır.

Siteyi kurduğunuzda gerekli eklentiler ; Disqus comment system,Formget Contact Form,Wp keys giveaway, Wp post rating

Site Türü ;Haber,İnceleme,Video,Resim Galerisi,Forum

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

WordPress Kurumsal Tema İndir

WordPress Kurumsal Tema İndir Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir WordPress Temasının tanıtımını yapacagım. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: