Wordpress Otomatik Haber Ekleyen Haber Botu 2017 | Scripthaneniz Wordpress Otomatik Haber Ekleyen Haber Botu 2017 | Scripthaneniz

WordPress Otomatik Haber Ekleyen Haber Botu 2017

Wordpress Otomatik Haber Ekleyen Haber Botu  2017

Merhaba arkadaşlar bomba bir paylaşımla  yine karşınızdayım WordPress’de çalışan otomatik haber botu ekleyen bir yazılımla karşınızdayım bu sefer. Bu her türlü haber sitesinden, her türlü  teknoloji sitesinden  veya herhangi bir siteden veri çekmenize yarıyor.  Botun bir diger özelligi ise çektigi veri içindeki tüm resimleri sunucuya yüklemenize izin veriyor. Daha önceki hiç bir botda olmayan özellikler mevcut bu botu belli bir ücret karşılıgında sizlere yapmayı düşünüyorum. Çünkü wordpress de otomatik haber ekleyen bot yapmak biraz emek ister bilgi ister.

Öncelikle inanmayanlar aşşagıya demo link verecegim 5- 10 dakika sitede durun otomatik haber ekledigini anlayacaksınız bunun için haber sitesinin  yukarıdaki herhangi bir kategoriye bakmanızı öneriyorum ki anlaşılır olsun.

Demo link 1 :  Bota bakmak için tıklayınız.
Demo link 2 : Bota Bakmak İçin Tıklayınız.

Demo link 3:  Bota Bakmak İçin Tıklayınız.

Botun hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamızı veya bu gönderirin altındaki yorum alanını kullanınız.

Bknz : http://www.teknobilimi.net/

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

8 yorum

  1. Güzel Bir paylaşim ama link nerde indirme link kardeş

  2. bunuda bedava yapın lütfen hiçbir haber botu yapamadın herşey yaptığıma dair. yada ücretsiz çalışan bir botu varmı

  3. Selam hpcam Bu botun indirme link yokmu boyle bi bot harbiden lazim bizlere şimdiden tşklerimizi sunariz iyi calişmalar

  4. Merhaba, botun hangi kaynaklardan haber çekiyor birde memurlar.net ilanlar haber botu veya eklentisi yapabilir misiniz ?yaparsanız fiyat alabilir miyim?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top