Wordpress Haber ve Blog Teması İndir | Scripthaneniz Wordpress Haber ve Blog Teması İndir | Scripthaneniz

WordPress Haber ve Blog Teması İndir

Wordpress Haber ve Blog Teması İndir
WordPress Haber ve Blog Teması

Arkadaşlar Merhaba bugün yeni bir tema ile karşınızdayım.Temamız hem haber teması olabilir hem magiz teması olabilir yetmezmiş gibi bir de blog teması olabilir.Blog görünümü çok şık bir tasarıma sahip olan temamızı indirip kurmanızı öneririm.

Temanın Kurulumu
Arkadaşlar indirdigin dosyayı rardan cıkarınız.Fileziladan sunucunuza baglanıp Public_html >> wp-content >> themes klasörüne indirdiginiz dosyaları atınız. Sonra wordpress panelinden temayı etkinleştiriniz. Tema şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar.

Tema Resimleri


Jarida İçerik
Jarida İçerikRar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

2 yorum

  1. WordPressin kendi temaları ihtiyacı pek karşılamıyor, güzel bir çalışma olmuş.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top