Ücretsiz PHP Dernek Scripti | Scripthaneniz Ücretsiz PHP Dernek Scripti | Scripthaneniz

Ücretsiz PHP Dernek Scripti

Ücretsiz PHP Dernek Scripti
Ücretsiz Dernek Scripti

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Dernek scriptinin tanıtımını yapacagım. Scriptimiz çok şık bir tasarıma sahiptir.Dernek sitesi açacak arkadaşlar bu scripti kullanabilirler. Bu script işinizi görecektir demo linkini konu altına koyacağım. İndirme linki de konu altına konulacaktır.

Arkadaşlar sitemizde Php scriptler, Asp Scriptler, Blogger Temaları,WordPress Temaları,Html Scriptleri,WordPress Botları ve bir çok kategoride sizlere hizmet etmektedir. Bizlere takip ederek en son en iyi scriptlere sizlerde ulaşabilirsiniz.

Bizlere destek olmak istiyorsanız. Destek sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz. Desteklerinize ihtiyacımız var.

Script Kurulumu:

İndirdiginiz rar dosyasını cıkartınız. admin/include/baglan.php dosyasına veritabanı bilgilerinizi girip kaydedin.Sonra dosyaları sunucuya atınız.

Demo Link : http://www.demoscriptler.tk/dernek/anasayfa

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top