Ücretsiz Blogger Teması | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz Ücretsiz Blogger Teması | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

Ücretsiz Blogger Teması

Ücretsiz Blogger Teması

Ücretsiz Blogger Teması indir. Bu güzel tema WordPress Temalarından daha şık bir tema. Bu tema sayesinde istediğiniz tarz’da site açabilirsiniz. Tema kurulumunda bir sorun yaşarsanız yorum yaparak sorunu belirtebilirsiniz.  Sitemizden ücretsiz Scriptler ve Temalar indirebilirsiniz. Temayı kurmadan önce demo adresine bakmanızı öneriyorum. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için desteğinizi istiyoruz.

1) Blogger yönetim panelimize gidiyor, sol menüden Şablon başlığına tıklıyoruz. Açılan sayfada mevcut şablonun düzenleme seçeneklerine erişim ve onun altında standart Blogger şablonları bizi karşılayacak.

2) Mevcut temalar yerine modern ve kaliteli harici temalardan yüklemek istiyorsak, Şablonlar sayfasında sağ üstte yer alan Yedekle/Geri Yüklebutonuna basıyoruz. Karşımıza aşağıdaki menü geliyor.

3) Mevcut temayı kaybetmemek, yüklediğimiz temayı beğenmez isek eskisine geri dönebilmek için, Şablon indir butonu ile eski temayı XMLformatında bilgisayarımıza indiriyor, sonrasında Dosya Seç butonuna tıklayıp, önceden bilgisayarımıza indirdiğimiz XML uzantılı yeni tema dosyasını içeri yüklüyoruz.

DOWNLOAD & INDIR

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

 

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

Master Blogger Teması

Master Blogger Teması

Master Blogger Teması indir. Arkadaşlar bu temayı ücretsiz indirbilirsiniz. Blogger Temaları kategorisindeki bu temayı sitemizen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: