Türkçe Link Kısaltma Scripti | Scripthaneniz Türkçe Link Kısaltma Scripti | Scripthaneniz

Türkçe Link Kısaltma Scripti

Türkçe Link Kısaltma Scripti

Türkçe Link Kısaltma Scripti indir. Arkadaşlar Bugün sizlere yeni bir scripti tanıtacagım. Scriptimiz link kısaltma servisidir. Scriptimiz Php Scritler kategorisinde yer almaktadır.Bu script sayesinde uzun linkleri kısalta bilirsiniz. Scripti kurarken herhangi bir problemde yorum yaparak problemi bize bildirebilirsiniz. Bizde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacagız.

Nasıl Kullanılır?

LinkoKısalt scriptini kullanabilmek için bilgisayarınıza indirmeniz gereklidir. İndirdikten sonra baglan.php dosyasını metin düzenleyicisi ile açıp, $sitead = “LinkoKısalt”; satırındaki LinkoKısalt yerine kendi sitenizin adını yazmanız, $db = new PDO(“mysql:host=localhost;dbname=kisa”, “root”, “12345678”); satırındaki localhost yerine MySQL sunucuzun adresini, kisayerine veritabanınızın adını, root yerine veritabanı kullanıcı adını ve 12345678 yerine veritabanı kullanıcı şifresini yazmanız gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra scriptin ana dizininde bulunan veritabani.sql dosyasını veritabanına aktarmanız gerekmektedir. Ek Olarak: olustur.php dosyasında bulunan http://127.0.0.1/kisaurl/git.php?id= kısmını silip yerine kendi scripti kurduğunuz site ve dizin adresini yazmanız gereklidir. (http://orneksiteadresi.com/ gibi)

Link Kısaltma Scripti

Scriptin Özellikleri

  • Tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu.
  • Reklam ekleyebilme imkanı.
  • Bootstrap ile mobil uyumlu tasarım.
  • Şifreli link kısaltma özelliği.

Alıntı Adresi: teknoburger.blogspot.com.tr

DOWNLOAD & INDIR

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

2 yorum

  1. Vay be! Scriptimizi burada görmek ne büyük bir şeref. 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top