Red Med Forum Teması | Scripthaneniz Red Med Forum Teması | Scripthaneniz

Red Med Forum Teması

Red Med Forum Teması
Red Med Forum Teması

Arkadaşlar merhaba bugün sizlere yeni SMF temasının tanıtımını yapacagım. Bu tema sayesinde güzel bir forum sitesi açabilirsiniz. Smf temaları genelde forum sitesine uygun temalardır. Sizlerde bu güzel temayı indirip iyi bir forum sitesi açabilirsiniz.
Tema kurulumu hakkında Google amcaya smf tema kurulumu yazın çıkar zaten. Yinede yapamaz iseniz yorum yaparak bize bildirebilirsiniz.

SMF (Simple Machines Forum) PHP ve MySQL kullanılarak oluşturulmuş açık kaynak kodlu bir forum sistemidir. Simple Machines Organizasyonu tarafından geliştirilmektedir. Tanımı budur. Açık kaynak kodlu oldugu için sizlerde geliştirme yapabilirsiniz.

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

2 yorum

  1. Gayet şık duruyor ama mobil uyumlu mu bu ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top