Php Pastane Scripti İndir | Scripthaneniz Php Pastane Scripti İndir | Scripthaneniz

Php Pastane Scripti İndir

Php Pastane Scripti İndir 2017
Arkadaşlar Php tabanlı olan bu sitemiz pastane sitesi açmak isteyenler için bire bir  iyi kullanışlar. Bu script sayesinde Pastane sitesi açabilirsiniz. Php tabanlı Pastane scripti indirmek için aşşagıdaki indir butonuna basınız. İndirmeden önce demo adresine bakmayı unutmayınız. Olası bir problemde yorum yaparak problemi belirtiniz.

Script Kurulumu:
Veritabanınızı oluşturun ve dosyaları sunucuya gönderin.
İndirdiğiniz dosyada bulunan “veri.sql” dosyasını içe aktarın.
Yönetici paneline siteadi.com/admin yolunu izleyerek ulaşabilirsiniz.
Yönetici adı “admin” şifresi “123123qq!!”dir.

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

2 yorum

  1. db bilgilerini düzgün doldurdum ama böyle hata alıyorum bir türlü düzel temedim bi yardımcı olurmusunuz
    Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /storage/ssd3/867/5002867/public_html/admin/include/baglan.php:1 Stack trace: #0 /storage/ssd3/867/5002867/public_html/index.php(2): include() #1 {main} thrown in /storage/ssd3/867/5002867/public_html/admin/include/baglan.php on line 1

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top