Php Otel Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz Php Otel Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

Php Otel Scripti İndir

Php Otel Scripti İndir
Php Otel Scripti

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir script tanıtımı yapacagım admin panelli otel scripti bir çok kişinin istedigi bir script scripthaneniz.com da takipcilerimizin isteklerine göre paylaşım yapılmaktadır.

Çok uzatmadan Scripti tanıtıyım sizlere;
Script Kurulumu:
İndirdiginiz rar’ı çıkartınız. admin/include/baglan.php bahlan.php yi düzenleyiniz.Sonra tüm dosyaları sunucunaza atıp scripti çalıştırınız.
Script Resimleri:

İsteyen arkadaşlar demo adresinden detaylıca sayfaları ve scripti inceleyebilir.Demo adresi aşşagıdadır.
Otel Galeri Sayfası
Otel Galeri Sayfası

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Hızlı Resim Clone Scripti

Hızlı Resim Clone Scripti

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Hızlı resime benzeyen bir scriptin tanıtımını yapacağım.  Bu script sayesinde resim …

2 Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
%d blogcu bunu beğendi: