Php Moda ve Tekstil Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz Php Moda ve Tekstil Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

Php Moda ve Tekstil Scripti İndir

Php Moda ve Tekstil Scripti İndir
Php Moda ve Tekstil Scripti İndir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere piyasada az bulunan bir moda scriptinin tanıtımını yapacagım.Bu script ile moda veya tekstil sitesi açmak isteyen arkadaşlar açabilirler.Çok kullanışlı bir scripttir.Admin panelinden herşeyi ayarlayabilirsiniz. Daha fazla uzatmadan temanın özelliklerine geçelim.

Eğer Scriptlerimiz ve Temalarımızdan memnun iseniz bizlere destek olabilirsiniz destek sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Destekleriniz için teşekkürler.

Tema Özellikleri:


Tema Türü : Php Script
Tema Responsivedir.
Seo ayarları yapılmıştır.
Temaya sistemi yormayan şıklık getirilmiştir.
Admin Paneli Bilgileri
K.adı: admin
Şifre: admin

Script Resimleri:

Moda ve Tekstil Scripti Ürünler Sayfası
Moda ve Tekstil Scripti Ürünler Sayfası

Moda ve Tekstil Scripti Hakkımızda Sayfası
Moda ve Tekstil Scripti Hakkımızda Sayfası


Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

Kişisel Blog Scripti

Kişisel Blog Scripti indir

Kişisel Blog Scripti indir. Ücretsiz Kişisel Blog Scripti indirebilirsiniz. Php Script kategorisindeki bu scripti sitemizden ücretsiz …

5 yorumlar

  1. Kardeş dalgamı geçiyorsun giyim script dosyası yok

  2. Merhaba kurulum ve veritabani, ayaraları nerden yapılıyor bulamadım…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: