PHP Mobilyacı Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz PHP Mobilyacı Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

PHP Mobilyacı Scripti İndir

PHP Mobilyacı Scripti İndir
Mobilya Scripti Anasayfa
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Mobilya scripti’nin tanıtımını yapacagım.Script çok şık bir tasarıma sahiptir.Demo linkini konunun altına yazacagım. Sizde oradan detaylı araştırmaları yapabilirsiniz.

Kurulum:1.Site Klasörü içinde bulunan VERİTABANI/sql dosyasını veri tabanınıza import ediniz.
2.Site Klasörü içinde bulunan admin/include/baglan.php dosyasını açıp gerekli ayarları yapınız.

Size Paneline Giriş
www.siteadi.com/admin

Kullanıcı adı : admin
Parola : admin

Script Resimleri:
PHP Mobilyacı Scripti İndir
Mobilya Scripti Yönetim Sayfası

Mobilya Scripti Ürünler Sayfası
Mobilya Scripti Ürünler Sayfası
Not: Arkadaşlar demo’da yukarıda bir yazı yazmaktadır.Normalde o hata degildir. Sunucudan Php sürümünüzü 5.4 yaparsanız düzelir.

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

Kişisel Blog Scripti

Kişisel Blog Scripti indir

Kişisel Blog Scripti indir. Ücretsiz Kişisel Blog Scripti indirebilirsiniz. Php Script kategorisindeki bu scripti sitemizden ücretsiz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: