PHP İlan Scripti İndir | Scripthaneniz PHP İlan Scripti İndir | Scripthaneniz

PHP İlan Scripti İndir

PHP İlan Scripti İndir
Script Anasayfa’dan bir görüntü

Merhaba arkadaşlar sahibinden.com tarzında bir script arıyorsanız. O scripti buldunuz demektir.Php ile kodlanmış mükemmel bir script. Scripti indirme linklerini aşşagıya yazacagım.  Kurulumu okumanızı öneririz. Script İndir

Kurulum:
SQL İmport edin ayarlar tablosundan site link bölümlerine kendi site urllerinizi giriniz.
localhostta hata vermesinin sebebi dizine yönlendirmesidir. Çözüm için index.php açıyoruz ve  < ? @ header(“Location:$ayarlarabaglansiteicinlink/anasayfa.php” ); ? > bu kodu buluyoruz örneğin bir klasöre kuracaksak scripti bu şekilde yapmalıyız. < ? @ header(“Location:$ayarlarabaglansiteicinlink/tekno/anasayfa.php” ); ? > “tekno” yazan yer klasörün adı aynı dizinde veritabanibaglantisi.php‘den veri tabanı ayarlarınızıda yapın kusura bakmayın daha önce denememiştim scripti şimdi denedim kurulumu yeni yazmak zorunda kaldım.

Script Resmi

PHP İlan Scripti İndir
Üye paneli
Admin Bilgileri:
K.Adı: admindemo
Şifre:   admindemo

Demo Link: http://www.demoscriptler.tk/ilan/

Not:Arkadaşlar demo’da türkçe karekter sorunu olmuştur.Bu sizde olmayacaktır.Bizde olmasının nedeni ücretsiz sunucudan kaynaklanmaktadır.

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

7 yorum

  1. Üyeol dosyası yok

  2. ben localhostta aana dizine kurdum fakat denilen herşeyi yaptım yayinlamıyor ? acilmiyor boş ekranda kalıyor

  3. hocxam bu konuda bana uardımcı olurmusunuz 0554 123 45 88 gguneykilic@gmail.com

  4. Ben herşyi kurdum. türkçe karakterler. sanal pos. sadece seourl yi yapamadım. .htaccess ile günlerdir uğraşıyorum. bilen var mı bu konuyu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top