PHP Firma Scripti V4 İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz PHP Firma Scripti V4 İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

PHP Firma Scripti V4 İndir

PHP Firma Scripti V4 İndir
PHP Firma Scripti V4 İndir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir kurumsal firma scripti’nin tanıtımını yapacagım. Görüldügü üzere firma scripti tasarım konusunda önceki paylaştıgımız  firma scriptlerinden bir tık üste. Bu scripti indirip sitenize koyabilirsiniz. Bir çok firmada kullanılabilir.

Script Kurulumu:
İndirdiginiz Rarı çıkartın. Sonra klasörde admin/include/baglan.php dosyasını kendinize göre düzenleyip kaydedin. Sonra tüm dosyaları sunucuya atın.

Script Resimleri :

PHP Firma Scripti Ürün Sayfası
PHP Firma Scripti Ürün Sayfası

Admin Paneli Bilgileri:

K.Adı: admin

Şifre: admin

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

Kişisel Blog Scripti

Kişisel Blog Scripti indir

Kişisel Blog Scripti indir. Ücretsiz Kişisel Blog Scripti indirebilirsiniz. Php Script kategorisindeki bu scripti sitemizden ücretsiz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: