PHP Firma Scripti V3 İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz PHP Firma Scripti V3 İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

PHP Firma Scripti V3 İndir

PHP Firma Scripti V3 İndir
PHP Firma Scripti V3

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir firma scripti’nin tanıtımını yapacagım. Script bir çok firmada kullanılabilir. Günde 1 script paylaşmaya çalışıyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz. Buradan destek sayfamıza ulaşabilirsiniz. Demo link aşşagıya koyulmuştur detaylıca inceleyebilirsiniz. Önerilerinizi bize iletişim sayfasından bildirebilirsiniz.

Script’in Özellikleri:-Yönetici Ayarları Yapılabilir.
-Resim Galerisi Oluşturabilir.
-Seo Ayarları Vardır.
-Responsivedir.
-Admin Panelinden çogu şey halledilebilir.
-Haber Eklenebilir.

Script Kurulumu:

connections/veritabani.php dosyasını açıp kendi bilginize göre düzenleyin.

Admin Paneli Bilgileri:
K.Adı: admin
Şifre: demox

Demo Link : http://www.demoscriptler.tk/6genfirma/

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

Kişisel Blog Scripti

Kişisel Blog Scripti indir

Kişisel Blog Scripti indir. Ücretsiz Kişisel Blog Scripti indirebilirsiniz. Php Script kategorisindeki bu scripti sitemizden ücretsiz …

8 yorumlar

  1. Merhaba hocam kolay gelsin paylaşım için şimdiden teşekkür ederim. Fakat sol üstteki logoyu naptıysam kaldıramadım sistemden kendi logomu koyuyorum degişmiyor yardımcı olabilirmisiniz acaba ?

  2. merhabalar ,database ayarlarını bulamadım hocam klasörde

  3. Kardeşim ben bunu kurdum Table '1057092.yonetici' doesn't exist diye bir hata alıyorum giriş yapamyorum anasayfa yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: