PHP Blog Scripti İndir | Scripthaneniz PHP Blog Scripti İndir | Scripthaneniz

PHP Blog Scripti İndir

PHP Blog Scripti İndir
PHP Blog Scripti İndir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir blog scriptinin tanıtımını yapacagım. Bu script Php tabanlı bir blog scriptidir. Görüldügü üzere baya şık bir tema kullanılmıştır. Bu scripti indirip daha gelişmiş bir blog sitesi kurabilirsiniz. Bir çok kişinin aradıgı scriptler scripthaneniz.com adresinde ücretsiz paylaşılmaktadır bizleri takip’de kalınız. Scriphaneniz ekibi olarak günlük script paylaşmaya çalışıyoruz isteklerinizi bize iletişim panelimizden bildirebilirsiniz.

Script Kurulumu:

site/sistem/ayar.php dosyasına veritabanı bilgilerinizi giriniz.

Dosyalarınızı FTP’ye atın ve SQL dosyalarını MySQL veritabanlarında içe aktarın.

Not: Olası bir sorunda yorum kısmından sorunuzu yazabilirsiniz.

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

3 yorum

  1. ayar.php dosyasına sql bilgilerini girdim ve site klasörünü yükledim. sayfa görüntülenemiyor kardeşim. başka bir ayar filan daha mı yapmalıyım?

  2. Script için teşekkürler..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top