Opencart Alışveriş Tema + Script Full İndir 2017 | Scripthaneniz Opencart Alışveriş Tema + Script Full İndir 2017 | Scripthaneniz

Opencart Alışveriş Tema + Script Full İndir 2017

Opencart Alışveriş Tema + Script Full İndir 2017

Merhaba arkadaşlar  bugun yeni bir script ile karşınızdayım. Bugun ki scriptimiz bir opencart scripti bu script ie alışveriş sitesi kurmak isteyenler için bire bir hemen indirip bu scripti sitenizde kullanın.

DOWNLOAD & INDIR


Rar Şifresi: scripthaneniz.blogspot.com.tr

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

10 yorum

 1. nasıl kurulacak anlatırmısınız ?

 2. emeğinize sağlık kardeşim fakat aynı dosyanın için 3 farklı e-ticaret yazıyor paylaştığınız sadece tema mı yoksa tüm kurulum mudur ? resimde paylaştığınız hangisidir ? teşekkür ederim.

 3. hangi versiyon'un temasıdır link verir misniz mümkünse.
  Telekkür ederim.

 4. bu tema nasıl kuruluyor ?

 5. Parse error: syntax error, unexpected 'else' (T_ELSE), expecting function (T_FUNCTION) in C:Inetpubvhoststemizlikmarketing.comhttpdocssystemdatabasemysqli.php on line 54

  hocam bu hatayı nasıl gıderebılırız

 6. herkese selam, scriptin içinde virüs var bilginize.

  e-Ticaretadminviewjavascriptckeditorsamples.diff.php
  e-Ticaretcatalogviewjavascriptjqueryui.code49.php

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top