Online Destek Scripti Türkçe İndir | Scripthaneniz Online Destek Scripti Türkçe İndir | Scripthaneniz

Online Destek Scripti Türkçe İndir

Online Destek Scripti Türkçe İndir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Online Destek-Online Ticket Veya OpenSupport adlarıya kullanılan sistemin scripti’ni tanıtacagım. Bu script’te bir çok ülkelerin dil destegi mevcut bu scripti uluslar arası alanda kullanabilirsiniz.

Scriptin Özellikleri


1-Geniş çaplı bir admin paneli mevcut.
2-Seo açısından güzel programlanmış.
3- Tüm sistemlere entegre edilebilir.
Script Resimleri

Online Destek Scripti Admin Paneli 1
Online Destek Scripti Admin Paneli 1

Online Destek Scripti Admin Paneli 2
Online Destek Scripti Admin Paneli 2

Online Destek Scripti Admin Paneli 3
Online Destek Scripti Admin Paneli 3

Kurulum


Arkadaşlar indirecegin rar dosyasının içindeki tüm dosyaları sunucuna atın site adresine tıklayınız. WordPress gibi otomatik kurulum ekranı karşınıza gelecektir oraya gerekli bilgileri dogru yazarsanız script otomatik kurulacaktır. Sunucunuza boş bir veritabanı açmayı unutmayınız veritabanı bilgilerini gireceksiniz.

Sitemizde Asp Scriptleri, Php Scriptleri, WordPress Temaları ,Blogger Temaları, Html Scriptleri, Bahçe Scriptleri,İnstagram Scriptleri,Wordpress Botları,Wordpress Eklentilerini ve birçok scripti ücretsiz bir şekilde indirip sitenize kurabilirsiniz. scripthaneniz.com olarak bizi takip ettiginiz için teşekkürler.Demo Link : http://www.demoscriptler.tk/destek/system/giris.php

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

4 yorum

  1. selamlar, dosyaları sunucuya attım, fakat dediginiz gibi kurulum menüsü çıkmadı, direk giriş sayfası açılıyor, kullanıcı adı şifre bilmedigimden giriş yapamıyorum ? site http://www.nextstarservis.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top