İtiraf Scripti İndir | Scripthaneniz İtiraf Scripti İndir | Scripthaneniz

İtiraf Scripti İndir

İtiraf Scripti İndir
İtiraf Scripti İndir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir scriptin tanıtımını yapacagım bu script sayesinde bir itiraf sitesi açabilirsiniz. Script’in resimde görüldügü gibi baya şık bir tasarımı vardır bizden size öneri eger böyle bir site açmayı düşünmüyorsanız bile scripti arşive ekliyebilirsiniz. Script PHP ile kodlanmıştır.

Script Kurulumu:İndirdiğiniz itiraf scripti dosyaları içinde ki klasörlerden system yazan klasörün içine giriyorsunuz. System klasörü içindeki global.php dosyasını herhangi bir kod düzenleme editörü ile açın ve veritabanı bilgilerinizle kuracağınız sitenin adını(domainini) yazıp kaydettikten sonra scripti kullanmaya başlayabilirsiniz.
Not: Sitemizin sizlere daha hizmet etmesi için yazılarımızı Sosyal Medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.
Not2: Scriptin original yayıncısı http://www.netortami.net ve yayınlayan kişi Emre YILMAZ.Demo Adresi

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

8 yorum

  1. Scriptin yapımcısını ve original sitesini de paylaşsanız da sadece kendinizi düşünmeseniz?
    Scriptin original yayıncısı http://www.netortami.net ve yayınlayan kişi Emre YILMAZ.

  2. attıgın her script hatalı mümkünse kapat siteyi evine git kardesim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top