İnstagram Takipçi Sripti İndir ( Admin Panelli ) 2017 | Scripthaneniz İnstagram Takipçi Sripti İndir ( Admin Panelli ) 2017 | Scripthaneniz

İnstagram Takipçi Sripti İndir ( Admin Panelli ) 2017

İnstagram Takipçi Sripti İndir ( Admin Panelli ) 2017Arkadaşlar merhaba yine güzel bir script ile karşınızdayım bu script ile instagram takipçi sayfası kurabileceksiniz ücretsiz hostlarda da çalışıyor.
1-) İnstagram Takipçi Beğeni Atar.
2-) Responsive Tasarım Vardır. Kişisel Olarak Ayarlanabilir Derecededir.
3-) Vip Paneli vardır.
4-) Admin Paneli vardır.
5-) Api Havuz Sistemi Mevcuttur.

  • Admin Kullanıcı Bilgileri
  • Kullanıcı adı : admin
  • Şifre : asdasd
    Bayi Kullanıcı Bilgileri
  • Kullanıcı adı : denemebayi
  • Şifre : 1478963

Diğer Sitelerde Bulunan Hatalar Giderilmiştir.Arkadaşlar ufak bir not düşmem gerekiyor.
{“code”: 400, “error_type”: “OAuthException”, “error_message”: “Redirect URI does not match registered redirect URI”}
Yukarıdaki hatayı alanlar, üye girişi yaparken alacakları hatadır. Bu hata İnstagram’dan uygulama oluşturmanız gerektiğini ve ona bağlamanız gerektiğini açıklar. İndirdiğiniz dosyaları direk sunucunuzda public_html klasörüne atmalısınız. Aksi taktirde Localhost da deneme yaptığınızda hata alacaksınız. Sunucuya atılan İnstagram Takipçi Scripti’ni yönetim panelinden API Havuzunda bulunan API ekleme alanına gelip, Buraya tıklayarak API oluşturmalısınız. Oluşturmuş olduğunuz API bilgilerini yönetim panelinde bulunan API Havuzundan seçerek siteye giriş işlemlerini hatasız şekilde çözmüş olursunuz.

Bu hatayı genelde bana dönüş sağlanan her kullanıcım yaşamakta. Sizden ricam FTP’ye kurmanızdır. Olabilecek her türlü zararlı yazılımdan tarafım sorumlu değildir. Bunu göz önüne alarak kurmanızı tavsiye etmekteyim. Şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar.{“code”: 400, “error_type”: “OAuthException”, “error_message”: “Redirect URI does not match registered redirect URI”}

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

2 yorum

  1. Kardesim su apiyi yapamadım ayriyeten admin paneline giremiyorum hata veriyor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top