İftar Sayac Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz İftar Sayac Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

İftar Sayac Scripti İndir

İftar Sayac Scripti İndir

İftar Sayac Scripti İndir arkadaşlar bugün sizlere İftar Scriptinin tanıtımını yapacagım. Şuan script çalışmıyor ama Ramazan başlayınca çalışacagına inanıyorum. Sizde sitenize kurmak isteyebilirsiniz çalışırsa demo adresine bakmayı unutmayınız.  Sitemiz için önerilere açıgız Foruma üye olarak bize bildirebilirsiniz yada iletişim panelini kullanabilirsiniz.

Kurulum

İndirdiginiz Rar dosyasını çıkarınız. Sonra çıkardıgınız dosyaları sunucunuza atınız. Script çalışmaya başlayacaktır.

Demo Adresi

DOWNLOAD & INDIR

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Not: PHP Scriptler kategorisinde daha bir çok script bulunmaktadır. Php Scriptler kategorisine bakmanızı şiddetle öneriyorum.

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

Kişisel Blog Scripti

Kişisel Blog Scripti indir

Kişisel Blog Scripti indir. Ücretsiz Kişisel Blog Scripti indirebilirsiniz. Php Script kategorisindeki bu scripti sitemizden ücretsiz …

2 yorumlar

  1. NaN yazan yerlere neden süre gelmiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: