Hydrogen Galeri Scripti 2018 | Scripthaneniz Hydrogen Galeri Scripti 2018 | Scripthaneniz

Hydrogen Galeri Scripti 2018

Hydrogen  Galeri Scripti 2018
Hydrogen  Galeri Scripti 2018

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir scriptin tanıtımını yapacagım. Güzel bir galeri scripti b script sayesinde kendinize güzel bir site açabilirsiniz. Scriptin admin paneli mevcuttur. Az cok PHP bilginiz varsa kendinizde birşeyler katabilirsiniz. Bir çok kişi böyle güzel script aramaktadır. Arşivinizde olması gereken bir script diye düşünüyorum.
KurulumScriptin amatör biri tarafından yapıldığını söyleyerek kurulumu anlatayım.Önce dosyaları FTP içinde www klasörünün içine atıyorsunuz.Sonrasında Genel klasörünün içinde ki ayar.php dosyasını açıp yönergeye göre alanları dolduruyorsunuz.Son olarakta Sql klasörünün içinde ki kisi.sql dosyasını PhpMyAdmin ile içe aktar bölümünden içe aktarıyorsunuz.Bunların dışında PhpMyAdmin içinde ki admin bölümünden de kullanıcı adı ve şifreyi değiştirebilirsiniz.Güvenlik zafiyeti vermesine sebep olur diye admin panelinde böyle bir alan oluşturmadım.Tabi zafiyet oluşturur mu bilemeyeceğim.

Not: Sitemizde Blogger TemalarıWordPress TemalarıPHP ScriptlerHTML Scriptleri vb. Bir çok kategoride hizmet vermektedir bizleri takip ettiginiz için teşekkürler.

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top