Html Sevgili Scripti v3 İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz Html Sevgili Scripti v3 İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

Html Sevgili Scripti v3 İndir

Html Sevgili Scripti v3 İndir
Html Sevgili Scripti v3 İndir

 

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere sevgili scriptlerin tanıtımını yapacagım. Görüldügü üzere sevgili scriptleri son zamanlarda baya tutuldu. Sizlerde sevgilinize bir site de süpriz yapmak istiyorsanız bu script tam size göre.Script Kurulumu:
İndirdigin rar dosyasını çıkartıp. Dosyaları sunucuya atıp çalıştırınız işleminiz bu kadar şimdiden hayırlı olsun.

Bknz : 1. sevgili scripti :  Tıkla
Bknz : 2. Sevgili Scripti : Tıkla

Demo Link : http://www.demoscriptler.tk/sevgiliv3/Arkadaşlar destek sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Destekleriniz için teşekkürler.

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

Ücretsiz Admin Paneli Şablonu

Ücretsiz Admin Paneli Şablonu   Merhaba arkadaşlar bu admin paneli ücretli satılan admin panellerine taş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: