Html Otel Rezervasyon Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz Html Otel Rezervasyon Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

Html Otel Rezervasyon Scripti İndir

Html Otel Rezervasyon Scripti İndir
Html Otel Rezervasyon Scripti İndir

 

Merhaba arkadaşlar güzel bir script ile karşınızdayım. Script türümüz ise Html Scripti bu script ile otel sitesinin rezervasyn kısmını halledebilirsiniz. Daha bir çok yere entegre edebilirsiniz yani mesela restorant sitenize bir rezervasyon sistemi ekliyebilirsiniz. Arkadaşlar scriptin demosunu aşşagıya link olarak atacagım.Script Kurulumu:

İndirdiginiz rar’ı çıkartınız. İçindeki klasörü sunucuya atınız. Script çalışmaya başlayacaktır.

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

Ücretsiz Admin Paneli Şablonu

Ücretsiz Admin Paneli Şablonu   Merhaba arkadaşlar bu admin paneli ücretli satılan admin panellerine taş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: