Html Muhteşem Sevgili Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz Html Muhteşem Sevgili Scripti İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

Html Muhteşem Sevgili Scripti İndir

Html Muhteşem Sevgili Scripti İndir
Html Muhteşem Sevgili Scripti İndir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere sevgili scripti’ni tanıtacagım.

Script Açıklaması: Birisine çıkma teklifimi ediceksiniz veyahutta biraz neşelendirmek istiyorsunuz bu script tam size göre sevgililere göre tam harika şekilde kodlanmış animasyonlarla desteklendirilmiştir.

Bazı kod hataları düzeltilmiş ve scripte uygun müzik eklenmiştir. (İrem Derici: Kalbimin Tek Sahibine) isterseniz şarkıyı degiştirebilirsiniz.
Script Kurulumu: İndirdiginiz dosyaları sunucunuza atın. Son siteadresi.com/index.html girin scripti kontrol edin.

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

Html Sevgili Scripti V2 Sürümü İndir

Html Sevgili Scripti V2 Sürümü İndir   Merhaba arkadaşlar daha önce sevgili scripti paylaşmıştık.Buradan paylaştıgımız …

2 yorumlar

  1. kardeş çıkan yazıları nasıl düzenleriz ben farklı şeyler yazmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: