Brackets Açık Kaynaklı Kod Editörü Hakkında | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz Brackets Açık Kaynaklı Kod Editörü Hakkında | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

Brackets Açık Kaynaklı Kod Editörü Hakkında

Brackets Açık Kaynaklı Kod Editörü Hakkında
Brackets Açık Kaynaklı Kod Editörü Hakkında

Arkadaşlar bugün sizlere Bracketsi tanıtacagım. Benimde sizlere tavsiye ettigim bir program çok geçmeden yazıya geçelim.

Teknik anlamda da oldukça doyurucu niteliklere sahip olduğunu söyleyebilirim. İlk bakışta gözüme çarpan proje desteği, kod tamamlama, kod folding ve eş zamanlı düzenleme (editörde yazdığınız kodların vücut bulmuş hallerini eş zamanlı olarak Chrome üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz) gibi özelliklerini gayet başarılı buldum. Ayrıca sahip olduğu eklenti desteği sayesinde ihtiyaç duyduğunuz bir çok farklı özelliğe kolayca sahip olabiliyorsunuz.
Diger Programlarıma Göz Atmak İsterseniz Tıklayınız
Türkçe dil desteği de bulunan ve ücretsiz olarak yayınlanan Brackets başlangıç ve orta seviye geliştiriciler için son derece ideal. Özellikle ağırlıklı olarak HTML, JavaScript, jQuery, JSON ve CSS ile çalışanların bu editöre mutlaka bir şans tanımaları gerektiğini düşünüyorum.

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: