Blogger TorrentV2 Teması | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz Blogger TorrentV2 Teması | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

Blogger TorrentV2 Teması

Blogger TorrentV2 Teması
Blogger TorrentV2 Teması

Merhaba arkadaşlar  bugün sizlere yeni torrent temasının tanıtımını yapacagım. Bence bu temayı çok seveceksiniz. Bu torrent temasınn görsel kısmı çok iyi. Sizlerde indirip torrent temasını kullanarak site açabilirsiniz.

Kurulum:
İndirdiginiz rar dosyasını çıkarınız. Ardından klasörü açıp xml dosyasına çift tıklayıp açın. İçindeki yazıları kopyalayıp Blogger panelinden html’yi düzenle diyip. Önceki kodları silip kopyaladıgınız kodları yapıştırınız.

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Blogger Casper Teması İndir

Blogger Casper Teması İndir Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir temanın tanıtımını yapacagım. Temayı yapan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
%d blogcu bunu beğendi: