Blogger İddaa Teması İndir | Scripthaneniz Blogger İddaa Teması İndir | Scripthaneniz

Blogger İddaa Teması İndir

Blogger İddaa Teması İndir

Arkadaşlar Merhaba bugün sizlere idaaa temasını tanıtacagım görüldügü üzere profesyonel bir iddaa sitesinden farkı yoktur tema’nın iddaa sitesi kurmak isteyen arkadaşlar indirip sitelerine kurabilirler.
www.scripthaneniz.com‘da daha bir çok yeni script günlük olarak paylaşılıyor. Bizi takip ederek scriptlerimiz ve temalarımızdan faydalana bilirsiniz.

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

6 yorum

  1. merhaba tema çok hoş teşekkür ederim fakat iddaa programı en çok oynananlar canlı sonuçlar buraları nasıl ayarlayabilirim.. kodmu eklemek gerek

  2. iframe kodunu nereye eklemem gerekiyor.. yani üst menüye tıklandığında açılabilecek şekilde yapmak istiyorum. ayrıca çok hızlı dönüş yaptınız teşekkür ederim

  3. Telefondan indirdim ama açmıyor 🙁 acaba kodları mail ile atar mısınız html kodlarını.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top