Blogger Blog Sahibi Yorum Rengi Eklentisi | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz Blogger Blog Sahibi Yorum Rengi Eklentisi | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

Blogger Blog Sahibi Yorum Rengi Eklentisi

Arkadaşlar Merhaba bugün sizlere yeni bir eklentinin tanıtmını yapacagım. Biliyorsunuz sitemizde sadece scriptler degil eklenti ve bot da paylaşılmaktadır.
Eklenti resimdeki gibi blog sahibinin yorum rengini değiştirerek daha belirgin hale getirmeye yarayan eklenti.Eklentinin en güzel yani çok kolay kuruluma sahip olması yani oldukça güzel bir eklenti ve kurulumu oldukça basit ve artık kuruluma geçelim.

Kurulum: Şablon>Htmlyi Düzenle>Devam Et yolunu izleyerek Widget Şablonlarını Genişlet’i işaretleyip aşağıdaki kodu aratın.

</body>

Bulduğunuz kodun üstüne aşağıdaki kodları ekleyin.

<script src='http://code.jquery.com/jquery-latest.js'/>
<!-- ss highlight author starts -->
<script>
$(function() {
function highlight(){
$('.user.blog-author,.ssyby').closest('.comment-block')
.css('background','#F0A2A2 url("http://1.bp.blogspot.com/-sZNUmwJh3-g/UO2EdVbSh_I/AAAAAAAAFzc/Nb_GCaUno2U/s1600/beyaz.png")')
.css('padding', '10px');
}
$(document).bind('ready scroll click', highlight);
});
</script>
<!-- ss highlight author ends -->


Kodu ekledikten sonra artık olması gerek eklentinin yorumlarınızın rengi değişmiş olucak.Kodlar arasında ‘ .css(‘background’,’#F0A2A2 ‘ kısmındaki renkleri değiştirerek istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: