Blogger Adam Zeki Kişisel Blog Teması Türkçe | Scripthaneniz Blogger Adam Zeki Kişisel Blog Teması Türkçe | Scripthaneniz

Blogger Adam Zeki Kişisel Blog Teması Türkçe

Blogger Adam Zeki Kişisel Blog Teması

Merhaba arkadaşlar size süper bir kişisel blog teması tanıtacagım. Bu tema büyük ugraşlar sonucu bu hali aldı bende sizinle paylaşıyorum.

Temanın Özellikleri


1- Süper Seolu bir Tema.
2-Mobil Uyumlu Ve responsivedir.
3- Şahane tasarımı sayesinde ziyaretciyi site’de tutar.
Sitemizde Asp Scriptleri, Php Scriptleri, WordPress Temaları , Blogger ,Temaları , Html Scriptleri ve birçok scripti ücretsiz bir şekilde indirip sitenize kurabilirsiniz. scripthaneniz.com olarak bizi takip ettiginiz için teşekkürler.


Demo Link : https://adamzeki.blogspot.com.tr
DOWNLOAD & INDIR

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

2 yorum

    • İndirdiginiz dosyayı açın içindekileri kopyalayın. Blogger tema panelinden html düzenleye tıklayınız ve oradaki yazıları silip bu kodları oraya yapıştırınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top