Avukatlık Scripti Full Seo'lu İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz Avukatlık Scripti Full Seo'lu İndir | Ücretsiz Scriptler ve Wordpress Temaları İndir | Scripthaneniz

Avukatlık Scripti Full Seo’lu İndir

Avukatlık Scripti Full Seo'lu İndir
Avukat Scripti

Arkadaşlar Merhaba çok şık bir avukat scripti’ni tanıtacagım sizlere. Arkadaşlar script’in seo puanı 96 dır. Bu çok iyi bir rakam avukat sitesi kurmak isteyen arkadaşlar indirip sitelerine kurabilirler.

Kurulum


Arkadaşlar ilk önce sunucuzdan bir veritabanı oluşturuyoruz sonra indireceginiz dosyanın içinden av_kontrolguvenlikveritabaniKontrol.php dosyasından bilgilerinizi giriniz. Script çalışmaya başlayacaktır. 


Script Resimleri


Avukat Script'i İletişim Sayfası
Avukat Script’i İletişim SayfasıDemo Link:  http://www.demoscriptler.tk/avukat2/

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında: Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Kontrol Ediliyor

Türkçe Link Kısaltma Scripti

Türkçe Link Kısaltma Scripti

Türkçe Link Kısaltma Scripti indir. Arkadaşlar Bugün sizlere yeni bir scripti tanıtacagım. Scriptimiz link kısaltma …

13 yorumlar

  1. Merhabalar Sqlden Ne Kadar Yönetim Paneli İçin Bilgi Girdiysem Bir Türlü Olmuyor Yönetim Paneli K. Adı Ve Şifre Nedir Acaba ?

  2. Dostum scripti lokalde kurmaya çalışıyorum dbye bağlantı hatası veriyor tüm ayarları defalarca kontrol ettim. Versiyonla alakalı bir sorun olabilirmi

  3. Phpmyadminde defalarca şifre girmeme rağmen sıfırdan tablo kurmama rağmen hata veriyor kullanıcı yanloış diye

  4. md5 olarak tanımlıyorum ama olmuyor localhostta kurulumu yapılddı herşey tamam şifreler hariç

  5. yani bundan bir şey çıkaramayacağız öyle oluyor sanırım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: