Asp Dişçi ve Sağlık Scripti İndir | Scripthaneniz Asp Dişçi ve Sağlık Scripti İndir | Scripthaneniz

Asp Dişçi ve Sağlık Scripti İndir

Asp Dişçi ve Sağlık Scripti İndir
Asp Dişçi ve Sağlık Scripti İndir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Asp tabanlı hem dişçi scripti olarak kullanılabilen. Hemde Sağlık scripti olarak kullanılabilen bu scriptin tanıtımını yapacagım.

Scriptimizin tasarımı konusunda hiçbir sıkıntısı yoktur arkadaşlar. Resimde görüldügü gibi şık bir tasarımı vardır. Admin paneli mevcuttur. Böyle bir site açmak isteyen arkadaşlara bu scripti öneriyorum. İyi kullanışlar.

Bizlere destek olmak istiyorsanız . Buradaki sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top