Asp Dersane ve Etüd Scripti | Scripthaneniz Asp Dersane ve Etüd Scripti | Scripthaneniz

Asp Dersane ve Etüd Scripti

Asp Dersane ve Etüd Scripti
Asp Dersane ve Etüd Scripti

Arkadaşlar merhaba bugün sizlere yeni bir Asp scriptini tanıtımını yapacagım.Script resimde görüldügü üzere şık bir tasarıma sahiptir. Arkadaşlar Asp scriptlerin demolarını koyamıyorum. Çünkü sunucuları cok pahalı ama php demolarını sitemizde görebilirsiniz.

Demo sitemiz : http://www.demoscriptler.tk/

Arkadaşlar dersane  sitesi açabilirsiniz. Etüt merkezi sitesi açabilirsiniz. Kişisel ders sitesi bile açabilirsiniz bu script ile çok şık bir tasarıma sahip size faydalı olacagını düşünüyorum ve arşivinizde olmasını öneririyorum.
Bizlere destek olmak için lütfen destek sayfamıza bir göz atın . Destek olan arkadaşlarımıza buradan teşekkür ederim. Destek istememin nedeni ögrenciyim giderlerim gelirlerimden fazla yardıma ihtiyacım var. 

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

2 yorum

  1. Teşekkürler hocam aradığım bir script di. Sitenizi çok begeniyorum başarılarınızın devamını dilerim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top