Admin Panelli Çiçekci Scripti | Scripthaneniz Admin Panelli Çiçekci Scripti | Scripthaneniz

Admin Panelli Çiçekci Scripti

Admin Panelli Çiçekci Scripti

Merhaba arkadaşalr bugün sizlere Php Script kategorisindeki Cicekci Scripti’nin tanıtımını yapacagım. Bu script sayesinde ücretsiz Çicekçi sitesi açabilirsiniz. Arkadaşlar kurulumu çok basittir Kurulum bilgileri anlatılmıştır. Demo adresi eklenmiştir. Herhangi bir sorunda yorum yaparak sorunu bize belirtebilirsiniz. Ücretsiz Scriptler ve WordPress temaları için sitemizi takip ediniz.

Script Kurulumu

Kurulum çok basit dosyaları ftp aracına gönderiyorsunuz dosyanın içerisinde baglanti.php db ayarlarınızı giriyorsunuz sql klasörünü php my adminden yüklüyorsunuz.

Admin paneli ;

Kullanıcı Adı: admin

Şifre: admin

DOWNLOAD & INDIR

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Hakkında Adam Zeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Peki biz kimiz biz siz degerli takipcilerimize en iyi şekilde ücretsiz scriptleri ve temaları tamamen ücretsiz dagıtmayı hedefliyoruz. Scripthaneniz olarak internet alemin’de scriptleri bizim hanemizde ücretsiz olarak her zaman indirebilirsiniz. Sitem'den Wordpress Temaları,Blogger Temaları,Asp Scriptleri,Php Scriptlerini ücretsiz indirebilirsiniz.

2 yorum

  1. sipariş ver kısmı çalışmıyor sipariş veremiyorsun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top